Vanzare Parchet

Parchet Masiv Exotic

PARCHETUL MASIV Exotic este un parchet care da o imagine de eleganta, rafinament si bun gust in caminul unde este montat. Esentele exotice reprezinta categoria de lux prin culoarea si textura sa deosebita. Se pastreaza usor, este silentios, rezistent, economic si durabil in timp la uzura si la varietatile climaterice, nu retine praful, mucegaiul, este usor de curatat, bun izolator acustic si este de o calitate extraordinara. Cu varietatea mare de culori si modele pe care o are se poate creea cadrul adegvat, fie clasic, fie modern. Datorita texturii sale deosebite parchetul exotic finisat este rece vara si cald iarna si va puteti bucura de tot confortul caminului dvs. cu acest parchet deosebit. Are avantajul de a numai necesita raschetare, chituire, lacuire, lustruire dupa montare si nu este necesar sa asteptati cateva zile pentru a intra in spatiile in care a fost montat. Are o garantie de 60-80 de ani dar daca se deterioreaza in timp se pot face refinisari, slefuind, lacuind sau dand cu ulei de parchet pe suprafata fara prea multe eforturi.

Produse 1 până la 12 din 75 total Pagina:
  6. Următorul
Afişează per pagină
Sortare după: Poziţie| Nume| Preţ
Produse 1 până la 12 din 75 total Pagina:
  6. Următorul
Afişează per pagină